Hakkında

Dünyaya, Türkiye' nin sağlık ürün ve hizmetlerini sunuyoruz.

Roya Ecza Deposu; 2016 yılından bu yana Türkiye'nin sağlık alanındaki gücünü dünyanın bir çok ülkesine ulaştırmakta. İlaç, Tıbbi Cihaz, Medikal, OTC, Takviye Edici Gıda ve Dermo Kozmetik ürünlerini dünyanın dört bir yanından gelen talepler doğrultusunda tedarik ve ihraç ediyor. Binlerce çeşit ürünü en doğru tüketim tarihi aralığında ve en ideal taşıma yöntemleri ile talep edilen ülkelere ulaştırmakta. Türkiye' de 40, dünyada 100' ün üzerinde çalışanı ile hizmet sunmakta. Roya Topluluğu, bünyesinde Türkiye' de "ROYA ECZA DEPOSU LTD. ŞTİ.", "PHARMA ROYA İLAÇ A.Ş.", "ROYA KİMYA TEMİZLİK MALZ. LTD.ŞTİ.", "ALROYAA TIP VE İLAÇ LTD.ŞTİ." şirketleri ile en ideal ürünlerin üretim ve sunumunu gerçekleştirmekte.
0 İHARACAT/YIL

0 ÇEŞİT ÜRÜN

Vizyon

Dünyaya Türkiye'nin sağlık ürünlerini ihraç ederek lider pozisyona ulaşmak.

Misyon

Dil, din, ırk ve renk ayrımı gözetmeden insanlığa saygıyla ve sorumluluk bilinciyle hizmet etmek.

İnsancıl, Akılcıl ve Çevreci

İlk günden, bugüne ve geleceğe Roya Ecza Deposu için sağlık çözümlerinin merkezi "İNSAN" dır. İnsan için sağlık çözümleri sunar ve akılcıl kullanımı teşvik eder. İlaç, yeterli dozda tedavi ederken aşırı doz kullanımında zehir görevi görür. Roya Ecza Deposu, T.C Sağlık Bakanlığı "Akılcıl İlaç Kullanımı" nı destekliyor.
Roya Ecza Deposu, sağlık ürünlerinin üretiminden tüketiciye ulaşma evresine kadar gerçekleşen süreçleri yakından takip eder. Çevreye zarar verilmemesi için gerekli tedbirleri alır ve uygular.